9.1 C
Sibiu
vineri, 19 septembrie, 2025
spot_img
spot_img

FOTO: Pățania unei sibience: Car sharing cu dricul și cu „pasager tăcut”

Știri din Județ

Publicitate

O sibiancă a rămas mută de uimire când a dorit să-și rezerve o cursă de car sharing de la Timișoara la Sibiu. A găsit o persoană ce a postat un astfel de serviciu însă mijlocul de transport a lăsat-o fără cuvinte.


De admirat este că deși a dublat practic închirierea mașinii mortuare, a menționat din prima că este vorba despre un dric. Măcar nu leșinai cu bagajele-n mână atunci când o zăreai. Cu prețul benzinei tot mai mare, proprietarul dricului a adus argumente solide pentru a face solicitantul să accepte, dând asigurări că nimeni nu o să vadă cadavrul, ci doar că o să fie eventual, o atmosferă mai sobră.

Publicitate

„Viața bate filmul DE FIECARE DATĂ! Conversația nu e preluată de pe net, am purtat-o eu, aseara, cautand transport de la Timișoara la Sibiu. 😁😁😁😁” a postat sibiancă pe rețelele de socializare

Publicitate

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Autoturism în flăcări în Sibiu

Patru evenimente inedite la Mediaș!

Semafoare noi în centrul Sibiului

Comuna Șura Mică va avea o nouă primărie!

Patrule Școlar la ROADPOL SAFETY DAYS 2025