10.2 C
Sibiu
miercuri, 02 aprilie, 2025

Raluca Turcan, lider PNL și ministrul Culturii, despre Nicolae Cocoș, din Boița – „Un primar de excepție” (PE)

Știri din Județ

Publicitate

Ultimii ani au fost pentru Boița un lung șir de șantiere și realizări: grădiniță, școală, spații de recreere, infrastructură rutieră, siguranța publică și multe altele, care păreau cândva de nerealizat.

Astăzi, Boița este o comuna dezvoltată, în care proiectele europene si naționale și-au găsit finalitatea, prin oameni de administrație performanți și dedicați comunității.

Publicitate

Vin des la Boița și o fac cu drag și cu admirație pentru că văd cum comuna capătă o nouă înfățișare cu fiecare întâlnire.

Împreună cu colegii liberali din Guvern și cu Consiliul Județean, condus de Daniela Cîmpean, sprijinim Boița și pe primarul Nicolae Cocoș oricând este nevoie.

Boița este liberală și în 2024!

Articol publicat la comanda de PNL Filiala Sibiu, cod AEP 21240015

Publicitate

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

2 aprilie – Ziua Instituției Prefectului