CSM Mediaș: Răzvan Gabor va face parte din lotul echipei noastre

Publicitate

Răzvan Gabor va evolua din nou pentru CSM Mediaș. Tânărul jucător din Mediaș a făcut parte din lotul antrenat de Mihai Popa și Dan Popa și în sezonul 2019/2020.

Jucătorul echipei noastre evoluează pe postul de fundaș. A debutat în Liga Națională de Baschet Masculin în luna octombrie a anului trecut, într-o partidă împotriva celor de la CSM Focșani, bifând 3 prezențe în competiția mai sus amintită.

Publicitate

Sunt foarte bucuros să continui alături de CSM Mediaș, să-mi îmbunătățesc calitatea jocului alături de oameni minunați și alături de cei doi antrenori extraordinari. Sunt, de asemenea, bucuros că voi putea continua alături de cei doi jucători experimentați, Titus Nicoară și Octavian Popa Calotă și nu în ultimul rând, de restul echipei”, a declarat tânărul jucător al echipei noastre.

Sprijină SIBIU INDEPENDENT

Dacă doreşti să susţii acest proiect independent voluntar poţi face o donaţie liberă direct prin PAYPAL 

Pentru detalii citiţi aici.

You may also like...

Add a Comment

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *