Un băiețel de doar 4 luni a murit. Era infectat cu coronavirus

Știri din Județ

Publicitate

Un băiețel de doar 4 luni a pierdut lupta cu viața după ce a fost depistat pozitiv cu coronavirus și internat în secția ATI a Spitalului de Pediatrie Sibiu.

Conform surselor Sibiu Independent, copilașul era domiciliat în localitatea Nocrich.

Copilul în vârstă de doar 4 luni se afla de o săptămână pe secția de ATI a Spitalului de Pediatrie. Acesta avea comorbiditati grave, fiind intubat. În cursul acestei dimineți din nefericire a pierdut lupta pentru viață.

Publicitate

2 COMENTARII

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Podul din Apoldu de Jos, deschis circulației

Apă Canal Sibiu angajează inginer!

Apă Canal Sibiu angajează inginer!