Trei jucători au părăsit FC Hermannstadt

Știri din Județ

Publicitate

În ultima zi de transfer din România, FC Hermannstadt s-a despărțit de trei jucători.


Fundașul central Florin Bejan a fost cedat definitiv divizionarei secunde ASA Tg.Mureș.

La aceeași echipă ajunge și Alexandru Oroian sub formă de împrumut până la finalul sezonului.

De asemenea, fundașul lateral ghanez Nana Antwi a revenit la FCSB după ce a fost împrumutat de echipa sibiană și în acest sezon.

Foto: FC Hermannstadt

Publicitate

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Podul din Apoldu de Jos, deschis circulației

Apă Canal Sibiu angajează inginer!

Apă Canal Sibiu angajează inginer!