Un bărbat din Șelimbăr a fost prins la volan fără permis!

Știri din Județ

Publicitate
Un bărbat în vârstă de 39 de ani, din Șelimbăr, este cercetat penal după ce a fost depistat în trafic conducând un autoturism fără a deține dreptul de a conduce.


Incidentul a avut loc în data de 25 iunie, în jurul orei 13:30, în municipiul Sibiu, când polițiștii rutieri care desfășurau activități de monitorizare și control au oprit autoturismul în cauză pe strada Gării. În urma verificărilor efectuate în bazele de date, agenții au constatat că bărbatul aflat la volan nu are dreptul de a conduce vehicule pe drumurile publice.


Ca urmare a celor descoperite, polițiștii au întocmit un dosar de cercetare penală, bărbatul fiind anchetat sub aspectul săvârșirii infracțiunii de conducere fără permis.

Publicitate

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri